W minioną sobotę 3 października 2020 r. na Orliku w Kamieniu Krajeńskim odbył się ,,Deblowy Turniej Tenisa Ziemnego” o Puchar Burmistrza Kamienia Krajeńskiego. Do turnieju przystąpiło 6 par, które zostały podzielone na dwie grupy. Do półfinału awansowali zawodnicy z pierwszego i drugiego miejsca poszczególnych grup. O pierwsze miejsce zagrali zwycięzcy meczów półfinałowych, a o III miejsce przegrani tych pojedynków. Mecze były na wysokim poziomie, a gra upłynęła w atmosferze przyjacielskiej i fair play. Po zaciętej rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzców turnieju.

• I miejsce –Olszewski Łukasz / Kret Karol  (Kamień Krajeński)
  • II miejsce –Gbur Piotr/ Lica Rafał (Kamień Krajeński)
  • III miejsce –Czapiewski Sławomir / Mazur Andrzej (Kamień Krajeński)

Celem turnieju było propagowanie zdrowego stylu życia oraz popularyzacja tenisa ziemnego. Na koniec najlepszym zawodnikom zostały wręczone pamiątkowe puchary, dyplomy ,a pozostali uczestnicy otrzymali gadżety ufundowane przez Urząd Miejski w Kamieniu Krajeńskim. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym. Gratulujemy serdecznie zwycięzcom oraz dziękujemy pozostałym zawodnikom za udział.