Get Adobe Flash player

Wsparcie z PROW na infrastrukturę sanitarną w gminie Kamień Krajeński. Gmina Kamień Krajeński jest beneficjentem pomocy ze środków PROW na realizację inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej  i tłocznej wraz z przyłączami, tłoczniami, przepompowniami   i liniami zasilania energetycznego w miejscowości Płocicz”.

Operacja ma na celu wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich poprzez budowę sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej  wraz z niezbędną infrastrukturą w miejscowości Płocicz oraz włączenie jej do istniejącej sieci kanalizacyjnej w miejscowości Kamień Krajeński celem przetransportowania ścieków komunalnych do oczyszczalni w Kamieniu Krajeńskim.

Przedsięwzięcie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach w ramach poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Wartość uzyskanego dofinansowania: 1 901 260,00zł Przewidywany wynik: 8,878km systemu kanalizacji zbiorczej dla ścieków komunalnych.


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony