Get Adobe Flash player

Dnia 11.12.2017r. Burmistrz Kamienia Krajeńskiego oraz Skarbnik Miasta i Gminy Kamień Krajeński podpisali w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  w Toruniu umowę dotacji na dofinansowanie przedsięwzięcia pn. „Przeniesienie gniazda bocianiego na nowy słup w miejscowości Orzełek”.

Ze środków pochodzących z dotacji został zakupiony oraz zamontowany nowy słup wraz z platformą na którą z dachu remizy strażackiej w Orzełku zostało przeniesione gniazdo bocianie.

Całkowita wartość zadania: 4.850,00 zł.

Dofinansowanie z WFOŚiGW w Toruniu: 3.880,00 zł.

Umowa dotacji została również podpisana z dniem 19.12.2017r, na realizację zadania pn. Demontaż, transport i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest z obiektów budowlanych zniszczonych lub uszkodzonych przez nawałnicę w sierpniu 2017 roku na terenie  Gminy Kamień Krajeński”.

Ze środków dotacji usunięto 17,88t azbestu pochodzącego z siedmiu nieruchomości uszkodzonych podczas sierpniowej nawałnicy. Łączna kwota przyznanej dotacji przyznanej przez WFOŚiGW w Toruniu wyniosła 12 633,33zł.

Zadanie jest współfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu.


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony