Get Adobe Flash player

W czwartek, 1 marca br., Burmistrz Kamienia Krajeńskiego podpisał umowę o przyznaniu pomocy na realizację zadania pn. „Przebudowa placów zabaw w gminie Kamień Krajeński – przebudowa placu zabaw przy ulicy Jeziornej w Kamieniu Krajeńskim”. Zakres inwestycji obejmuje roboty ziemne, w tym wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku na całej powierzchni placu oraz dostawę i montaż trwałych i bezpiecznych urządzeń np. zestawu ze zjeżdżalnią i piaskownicą w kształcie statku oraz huśtawki. Nowatorskim elementem wyposażenia będzie ogólnodostępna stacja napraw rowerów.

Szacowania wartość projektu to ok. 56 tys. zł., w tym przyznana pomoc w ramach Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 wynosi 36 054zł.

Celem projektu jest pobudzenie aktywności społecznej mieszkańców poprzez budowę i przebudowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury tj. placu zabaw przy ulicy Jeziornej w Kamieniu Krajeńskim.

Zadanie realizowane jest w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony