Get Adobe Flash player

Dnia 12 lutego br., Burmistrz Kamienia Krajeńskiego podpisał umowę o przyznaniu pomocy na realizację zadania pn. „Przebudowa placów zabaw w gminie Kamień Krajeński – przebudowa placu zabaw przy ulicy Sienkiewicza  w Kamieniu Krajeńskim”. Zakres inwestycji obejmuje roboty ziemne, w tym wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku na całej powierzchni placu oraz dostawę i montaż trwałych i bezpiecznych urządzeń m.in. zestawu ze zjeżdżalnią, zestawu linowego, piaskownicy, huśtawki z czterema siedziskami.

Nowatorskim elementem wyposażenia będzie ogólnodostępna stacja napraw rowerów. Szacowania wartość projektu to ok. 63 tys. zł., w tym przyznana pomoc w ramach Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 wynosi 40 403zł.

Celem projektu jest pobudzenie aktywności społecznej mieszkańców poprzez budowę i przebudowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury tj. placu zabaw przy ulicy Sienkiewicza w Kamieniu Krajeńskim.

Zadanie realizowane jest w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

 

 

 


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony