Get Adobe Flash player

Dnia 1 marca br., Burmistrz Kamienia Krajeńskiego podpisał umowę o przyznaniu pomocy na realizację operacji pn. „Przebudowa placów zabaw w gminie Kamień Krajeński – w miejscowościach Mała Cerkwica, Orzełek, Radzim i Witkowo”. Zakres inwestycji obejmuje roboty ziemne, w tym wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku na całej powierzchni placów oraz dostawę i montaż trwałych i bezpiecznych urządzeń m.in. zestawów ze zjeżdżalnią, piaskownic, bujaków, huśtawek wagowych i wahadłowych. Istniejące urządzenia metalowe zostaną przeniesione w wyznaczone miejsca a drewniane zlikwidowane.

Celem projektu jest pobudzenie aktywności społecznej mieszkańców poprzez budowę i przebudowę ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury tj. placów zabaw w miejscowościach Mała Cerkwica, Orzełek, Radzim i Witkowo.

Zadanie realizowane jest w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony