Get Adobe Flash player

Do końca maja powstaną nowe pomosty nad jeziorem Mochel. W dniu 4 kwietnia br. Burmistrz Kamienia Krajeńskiego podpisał umowę z wykonawcą robót. Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma MARBRUK Sp. z o.o. z Charzykowych. Wartość inwestycji wynosi 369 272,10zł. Dofinansowanie unijne to kwota 211 228,00zł.

 

Zadanie pn. „Wzmocnienie atrakcyjności jeziora Mochel poprzez budowę dwóch pomostów rekreacyjno-wędkarskich oraz jednej platformy widokowej” obejmuje:

  • rozbiórkę istniejącego i budowę nowego pomostu (w kształcie litery „H” o konstrukcji stalowo-drewnianej i powierzchni ok. 154,50m2)
  • rozbiórkę istniejącego i budowę nowego pomostu wędkarsko-rekreacyjnego (w kształcie litery „T” o konstrukcji stalowo-drewnianej i powierzchni ok. 82,00m2) oraz budowę platformy widokowej (o konstrukcji stalowo-drewnianej i powierzchni ok. 40,00m2

Operacja realizowana jest w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej', objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze", z wyłączeniem projektów grantowych.


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony