Get Adobe Flash player

Burmistrz Kamienia Krajeńskiego informuje, że w związku z wystąpieniem strat spowodowanych przez niekorzystne zjawisko atmosferyczne – ujemne skutki przezimowania w 2018r., wystąpiono do Wojewody Kujawsko – Pomorskiego z wnioskiem o powołanie komisji ds. szacowania strat w gospodarstwach rolnych spowodowanych ww. zjawiskiem.

 

W związku z powyższym można zgłaszać pisemne wnioski o dokonanie oględzin na terenach upraw, które zostały uszkodzone. Komisja sporządzi protokół, który określi procentowe straty w całym gospodarstwie rolnym.

 

Kompletne wnioski można składać w Sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim lub w biurze nr 32 tut. Urzędu od 23.04.2018r. do 30.04.2018r. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 52 389 45 12 lub 52 389 45 33. 

Do pobrania:

-wniosek

-Nazwy upraw oraz rodzajów produkcji zwierzęcej


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony