Get Adobe Flash player

serdecznie zapraszam na spotkanie eksperckie poświęcone zagadnieniu turystyki i perspektyw jej rozwoju w regionie. Spotkanie z udziałem przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej, Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Tucholi oraz Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi odbędzie się 11 maja 2018 roku o godzinie 10:00 w siedzibie Uczelni (ul. Pocztowa 13, Tuchola) w sali nr 3.

W programie spotkania przewidujemy wystąpienia dotyczące polityki turystycznej województwa kujawsko-pomorskiego, procesów demograficznych oraz turystyki wypoczynkowej i zdrowotnej. Przedmiotem dyskusji będzie również rozwój turystyki zdrowotnej w oparciu o walory przyrodnicze województwa kujawsko-pomorskiego, a także aktywizacja społeczności wiejskiej poprzez propagowanie działalności pozarolniczej w formie gospodarstw ekoturystycznych. Turystyka staje się coraz bardziej złożoną i zróżnicowaną formą aktywności ludzkiej, wymagającą nowych kompetencji i umiejętności.

Spotkanie adresowane jest do właścicieli gospodarstw agroturystycznych, osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności gospodarczej w formie gospodarstwa ekoturystycznego, a także osób reprezentujących wydziały turystyki starostw powiatowych oraz urzędów gmin powiatu tucholskiego i sąsiednich. Jako szkoła wyższa dostrzegamy potrzebę podniesienia atrakcyjności turystycznej regionu oraz ukierunkowania ruchu turystycznego, chcemy wskazać na potrzebę zrównoważonego podejścia w zakresie wspierania turystyki w oparciu o dziedzictwo przyrodnicze.

Licząc na przyjęcie zaproszenia, proszę o zgłoszenie udziału w spotkaniu do dnia 9 maja 2018 roku (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. +48 52 559 20 22).

Z wyrazami szacunku,
Krzysztof Kannenberg
Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony