Get Adobe Flash player

W środę, 12 września, Wojciech Głomski podpisał umowę o przyznaniu pomocy na projekt pn. „Budowa i wyposażenie świetlicy wiejskiej w Zamartem”. Uroczystość wręczenia umów odbyła się w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu. Celem projektu jest wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich poprzez budowę i wyposażenie obiektu pełniącego funkcje kulturalne tj. świetlicy wiejskiej w Zamartem w gminie Kamień Krajeński

Zakres zadania obejmuje budowę wolnostojącego jednokondygnacyjnego budynku świetlicy wiejskiej o powierzchni użytkowej ok. 161,23 m2 z zadaszonym tarasem o powierzchni ok. 79,12m2 i niezbędną infrastrukturą techniczną (w tym instalacje wewnętrzne i zewnętrzne) oraz zagospodarowanie terenu (w tym utwardzenia terenu o powierzchni ok. 925m2) na działce nr 8 w miejscowości Zamarte w gminie Kamień Krajeński. Planowany termin zakończenia budowy to wrzesień 2019r. Świetlica zostanie również wyposażona niezbędne meble, sprzęt multimedialny itp. Kwota unijnej pomocy wynosi 439 444zł. Trwa przetarg na wykonawcę robót.

Projekt jest współfinansowany w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” (operacja typu „Inwestycje w obiekty pełniące funkcje kulturalne”) objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

 

 

 

 


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony