Get Adobe Flash player

Burmistrz Kamienia Krajeńskiego zaprasza organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Kamień Krajeński i inne podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy z 24 kwietnia 2003 r. do udziału w konsultacjach społecznych projektu:

 

„PROGRAM WSPÓŁPRACY GMINY KAMIEŃ KRAJEŃSKI

Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI ORAZ INNYMI PODMIOTAMI

PROWADZĄCYMI DZIAŁANOŚĆ POŻYTKU PUBLICZNEGO NA ROK 2019”

Konsultacje są przeprowadzone zgodnie z zapisami Uchwały Nr III/12/2010 Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim z dnia 29 grudnia 2010r. (Dz. U. Woj. Kuj.- Pom. Nr 6 poz. 54, z 2011r.) w sprawie wprowadzenia Regulaminu konsultacji z radami działalności pożytku publicznego lub organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Celem konsultacji społecznych jest zebranie opinii w związku z przygotowaniem Programu współpracy Gminy Kamień Krajeński z organizacjami pozarządowymi(…), a także wspólne wypracowanie obszarów priorytetowych i zakresu zadań publicznych do realizacji we współpracy w 2019 r. 

Konsultacje Programu współpracy (…) odbędą się poprzez zamieszczenie projektu dokumentu w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń wraz z formularzem umożliwiającym zajęcie stanowiska przez uprawnione podmioty. 

Dnia 24.09.2018 r. o godz. 13:00 w Urzędzie Miejskim w Kamieniu Krajeńskim (sala narad, parter Urzędu Miejskiego) odbędzie się spotkanie informacyjno-warsztatowe, na które serdecznie zapraszamy.

Projekt „Programu współpracy Gminy Kamień Krajeński z organizacjami pozarządowymi (...) na rok 2019” wraz z formularzem zgłaszania opinii i uwag dostępny jest na http://mst-kamien-krajenski.rbip.mojregion.info/category/konsultacje-spoleczne

Formularz należy przesłać w dniach 13.09.2018 r.- 03.10.2018 r.

•na adres Urząd Miejski w Kamieniu Krajeńskim, Plac Odrodzenia 3, 89-430 Kamień Krajeński;

•zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony