Get Adobe Flash player

W dniu 08.10.2018r. w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Kamieniu Krajeńskim odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz wymiany kotłów grzewczych na opalane biomasą (pellet) w budynkach mieszkańców. Program finansowany jest ze środków Unii Europejskiej dystrybuowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Pozwala on na sfinansowanie nawet do 50% wartości inwestycji.

Podczas spotkania omówione zostały aspekty techniczne wykonania takich instalacji, mechanizm rozliczania mieszkańców z zakładem energetycznym oraz warunki uczestnictwa w programie. W przypadku chęci udziału przez Państwa w ww. programie prosimy o wypełnienie ankiety w wersji elektronicznej (www.globaleco.pl/oze) lub dostarczenie jej w wersji papierowej do sekretariatu Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim, ul. Plac Odrodzenia 3. Termin składania ankiet upływa w dniu: 17.10.2018r.

Do pobrania:

 

 

 


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony