W niedzielę 30 sierpnia na plaży miejskiej w Kamieniu Krajeńskim na zakończenie sezonu kąpieliskowego 2020 zorganizowane zostały ,,Otwarte zawody pływackie dla dorosłych o Puchar Burmistrza Kamienia Krajeńskiego”. Do zawodów przystąpiło 10 zawodników i zawodniczek (Kałaczyńska Maria, Steinborn Wojciech, Śmieliński Henryk, Kąkol Leszek, Borlik Dariusz, Dereń Andrzej, Wera Piotr, Piekałkiewicz Arkadiusz, Muter Andrzej, Grzybowski Łukasz). Zawodnicy rywalizowali na dystansie 300m (100m – styl klasyczny ,100m – kraul, 100m- dowolny). Celem imprezy była popularyzacja pływania oraz zachęcanie do aktywnego i sportowego sposobu spędzania czasu wolnego. Zawody zostały przeprowadzone zgodnie z aktualnym reżimem sanitarnym.

Wyniki:

• I miejsce- Piekałkiewicz Arkadiusz (Kamień Krajeński)
  • II miejsce –Muter Andrzej (Warszawa)
  • III miejsce – Śmieliński Henryk (Kamień Krajeński)

Na koniec najlepszym zawodnikom zostały wręczone medale, dyplomy ,nagrody rzeczowe oraz karnety na basen, a pozostali uczestnicy otrzymali drobne gadżety. Gratulujemy wszystkim Zawodnikom udanych startów i pięknej sportowej rywalizacji oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.