Get Adobe Flash player

W dniu 8 marca w Ośrodku Kultury w Kamieniu Kraj. odbył się wieczorek dla Pań z okazji święta kobiet. Spotkanie przy kawie i słodkim poczęstunku umiliły  amatorskie zespoły działające w MGOK. Srebrne Nuty- zespół wokalny emerytów, zespół wokalny Bis- w składzie Anna Żmudzka, Anna Betin i Aleksandra Bona,  kapela podwórkowa Znad Mochla oraz dzieci i młodzież zrzeszona w zespołach.

Na to spotkanie  przybył również Pan Burmistrz Wojciech Głomski ,który wraz z Dyrektorem MGOK Ireneuszem Boną   złożyli wszystkim Paniom życzenia .Nie obyło się też bez słodkiej niespodzianki dla każdej z pań i lampki szampana. Dwugodzinny program mógł się spodobać i trafić w gusta przybyłych. Najważniejsze jednak to ,że była to kolejna okazja ,by  wspólnie spędzić czas.

  • logo

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony