Get Adobe Flash player

28 maja b.r. Gmina Nakło nad Notecią oraz Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka po raz kolejny zapraszają na 15-kilometrowy przełaj po terenach Krajny i Pałuk, na którym znajdziecie asfalt, piach, kocie łby i górki.

Jest to niepowtarzalna trasa pełna pięknych widoków natury, dzikiego ptactwa na stawach rybackich, zielonych pól i wąwozu z kwitnącym bzem. Ten wiosenny bieg odbędzie się w malowniczej scenerii pól, łąk i lasów Doliny Noteci.  

  • START: godz. 12.00
  • Trasa: Występ (boisko sportowe); Chobielin, Nakło nad Notecią.
  • Każdy uczestnik biegu otrzyma pakiet startowy (chip i numer startowy), piękny okolicznościowy medal  i ciepły posiłek.
  • Wpisowe: 15,00 zł
  • Zapisy odbywają się na stronie www.lgrnaklo.org.pl

Imprezą towarzysząca jest doroczna impreza plenerowa „Dla Krajny i Pałuk Wawrzyniec kucharzy”, w Nakle nad Notecią. Na ulicy miasta, stanie mnóstwo stoisk wypełnionych lokalnym rękodziełem, smacznym regionalnym jedzeniem, a na każdym kroku spotkać będzie można pasjonatów kuchni krajeńsko-pałuckiej. Wszystkim przygotowanym na ten dzień atrakcjom towarzyszyć będzie muzyka na żywo.
Zapraszamy biegaczy z całymi rodzinami na atrakcje oferowane w tym dniu w Nakle nad Notecią.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony