Get Adobe Flash player

W piątek 12 maja 2017r. Jubileusz Diamentowych Godów czyli 60 lat wspólnego pożycia małżeńskiego świętowali Państwo Irena i Jan Marcula z Dużej Cerkwicy. W tej szczególnej uroczystości małżonkom towarzyszyła zarówno rodzina jak i goście na czele z Burmistrzem Kamienia Wojciechem Głomskim oraz Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Danutą Leboda.

 

Drodzy Jubilaci przysięgę małżeńską złożyli 26 grudnia 1956r. w kościele w Kamieniu Kr., zaś ślub cywilny zawarli 12 maja 1957r. w Małej Cerkwicy. Pani Irena Marcula, z domu Szulc, urodziła się dnia 19 stycznia 1939r. w Dużej Cerkwicy. Pan Jan Marcula natomiast, urodził się 16 września 1936r. w Krępie Kościelnej (woj. Mazowieckie).  Jubilatka od urodzenia jest mieszkanką Dużej Cerkwicy, zaś Pan Jan z rodziną do Dużej Cerkwicy przeprowadzili się w roku 1947. Po ślubie para zamieszkała u Pana Jana. Małżonkowie zajmowali się gospodarstwem rolnym, które w 1993r. przepisali synowi i synowej. Obecnie Jubilaci chętnie spotykają się z wnukami i prawnukami. Nigdy nie opuszcza ich humor i pogoda ducha, zawsze są uśmiechnięci oraz cieszą się z każdego wspólnie spędzonego dnia.

Jubilaci wychowali 5 dzieci (1 córkę i 4 synów), doczekali się 15 wnuków oraz 12 prawnuków. Jak wytrwali wspólnie 60 lat? Mówią, że przede wszystkim trzeba sobie wybaczać.  Ważne jest również zrozumienie drugiego człowieka. Państwu Marcula życzymy wszelkiej pomyślności oraz doczekania następnych jubileuszy w szczęściu i zdrowiu.

 

 

 


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony