Get Adobe Flash player

Gmina Kamień Krajeński otrzymała dofinansowanie na realizację inwestycji pn. „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej  i tłocznej wraz z przyłączami, tłoczniami, przepompowniami   i liniami zasilania energetycznego w miejscowości Płocicz”. Umowę o przyznaniu pomocy podpisali wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu Burmistrz Kamienia Krajeńskiego, Wojciech Głomski oraz Skarbnik Miasta i Gminy, Piotr Gustyn.

Pomoc  w wysokości 1.901.260,00zł pochodzi z PROW na lata 2014-2020 w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich. Inwestycja rozpocznie się jeszcze w tym roku a zakończy w I połowie 2019r.


Zakres operacji obejmuje budowę systemu kanalizacji zbiorczej dla ścieków komunalnych o dł. 8,878 km, w tym m.in. 89 szt. przyłączy kanalizacyjnych (odpowiednio do przydomowej przepompowni lub pierwszej studzienki zlokalizowanej za granicą po stronie działki prywatnej lub do granicy działki), dwie tłocznie ścieków, jedną przepompownię ścieków.


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony