Get Adobe Flash player
Dzisiaj jest: 16 Października 2018    |    Imieniny obchodzą: Florentyny, Ambrożego, Gawła

Burze nad Polską

Mapa burzowa Polski

Planowane wyłączenia prądu
w Gminie Kamień Krajeński


tel. 991

numer alarmowy
i zgłaszanie awarii

OGŁOSZENIE o możliwości zgłaszania uwag do oferty złożonej przez Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne na realizację zadania publicznego „Ratujmy ginący porządek”  W dniu 24 czerwca 2016 r. do Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim wpłynęła oferta złożona przez Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne na realizację zadania publicznego w trybie art. 19 a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie ( Dz. U. z 2014, poz. 1118 z późn. zm.) z zakresu ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego  pn. „Ratujmy ginący porządek”.

Zamieszcza się ofertę realizacji zadania publicznego przez w/w podmiot,:
* W Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.kamienkrajenski.pl
* Na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim
* Na stronie internetowej www.kamienkrajenski.pl 
 
Uwagi do oferty można zgłaszać od dnia 27 czerwca 2016 r. do dnia 4 lipca 2016 r. osobiście w formie pisemnej w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kamieniu Krajeńskim lub drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. załączonym formularzu (skan z podpisem).

oferta (1127kB) pdf
formularz (32kB) word

Podaje się do wiadomości publicznej, iż wszczęto proces likwidacji stowarzyszenia pod nazwą "Stowarzyszenie Niezależnych Dealerów Samochodowych" z siedzibą w Kamieniu Krajeńskim, posiadającego adres: ul. Strzelecka 3, 89-430 Kamień Krajeński, nr KRS 0000466084 na podstawie Uchwały nr 4 Walnego Zebrania Członków z dnia 25.05.2016 r.

Likwidatorem Stowarzyszenia została: Iwona Anna Romańczuk.


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony