Get Adobe Flash player

W Piątek 16.03.2018 r. odbyło się zebranie sprawozdawcze Gminnego Zrzeszenia LZS na którym obecni byli delegaci z LZS oraz LKS Kamionka którzy udzielili Absolutorium obecnemu zarządowi za 2017 rok. W zebraniu uczestniczyli również  Burmistrz Wojciech Głomski który otrzymał odznakę "Zasłużonego działacza LZS" przyznaną przez Radę Główną Krajowego Zrzeszenia LZS oraz Przewodniczący Rady Województwa Kujawsko - Pomorskiego Zrzeszenia LZS w Toruniu Pan Michał Marszałkowski. 

Do pobrania:

Wykaz odznaczonych członków oraz sportowców LZS,

Czytaj więcej...

Masz pomysł na działania w swojej społeczności, które zaktywizują mieszkańców? Już niedługo rusza konkurs na dotacje w ramach „Programu Działaj Lokalnie X”! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku na bezpłatne szkolenia, które odbędą się:

Czytaj więcej...


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony