Get Adobe Flash player

Do pobrania:

W dniu 15.09.18r  w ramach ogólnej imprezy sportowej lokalni animatorzy zorganizowali ,,Narodowy Dzień Sportu na Orliku’’.  Zajęcia dedykowane były dzieciom, młodzieży, dorosłym oraz seniorom. Celem imprezy była promocja zdrowego trybu życia poprzez podejmowanie aktywności fizycznej, integracja międzypokoleniowa ,a także promocja  infrastruktury orlik.

Czytaj więcej...

Do dobrej zabawy podczas X Święta Ziemniaka nad jeziorem Mochel zaprosił Wojciech Głomski - Burmistrz Kamienia Krajeńskiego oraz Piotr Kamiński – Prezes Hodowli Ziemniaka Zamarte, który w kilku słowach wspomniał również o odmianach Oberon oraz Malaga. O uprawie ziemniaka uczestnicy imprezy mogli dowiedzieć się na stoisku HZ Zamarte. Degustacjom potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Kamień Krajeński towarzyszyła muzyka kapeli „Znad Mochla”. Panie serwowały w tym czasie placki ziemniaczane, zupę, sałatki. Na stołach pojawiły się również kluski śląskie, pączki ziemniaczane, ziemniaki ze śledziem w śmietanie. Nie sposób wymienić wszystkie dania.

Czytaj więcej...


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony