Get Adobe Flash player

Burmistrz Kamienia Krajeńskiego zaprasza mieszkańców na otwarcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (ul. Podgórna 5 w Kamieniu Krajeńskim), które odbędzie się dnia 21 września 2018r. (piątek) o godz. 10:40. Zachęcamy mieszkańców do odwiedzenia PSZOK oraz udziału w akcji „Dbaj o środowisko. Wymień odpady na ekologiczną torbę na zakupy”, która potrwa tego dnia od godz. 11:00 do 12:00.

Czytaj więcej...

W dniach 3- 4 i 5 września w MGOK w Kamieniu Krajeńskim  i WDK w Płociczu odbyły się warsztaty plastyczne , zorganizowane w ramach projektu pn. „Malujemy i zdobimy oraz wspólnie się bawimy”. Projekt  kamieńskiej grupy nieformalnej skierowany był do mieszkańców kilku miejscowości w gminie Kamień Kraj. W sierpniu odbyły się już takie warsztaty w   Witkowie i Orzełku , we wrześniu w Kamieniu  i Płociczu, a w kolejnym miesiącu odbędą się we wsiach : Obkas, Mała Cerkwica i Dąbrówka. Trzydniowe warsztaty  cieszyły się dużym zainteresowaniem. W każdej miejscowości wykonano małe dzieła sztuki :  malowano  na materiale , na porcelanie i szkle. Warsztaty prowadziła Pani Beata Bohaczyk.

Czytaj więcej...

PKP PLK S.A.  zawiadamia iż zamierza wprowadzić likwidację przejazdów kolejowo - drogowych na linii Oleśnica - Chojnice. Właściciele gruntów na których występują takie przejazdy proszeni są o kontakt z Zakładem Linii Kolejowych w Bydgoszczy.

Czytaj więcej...


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony