Get Adobe Flash player

29 czerwca 2018 roku (piątek) w sali Urzędu Miejskiego w Sępólnie Krajeńskim o godzinie 14:00 odbyła się II uroczysta część XLVI  sesja Rady Powiatu w Sępólnie Krajeńskim, podczas której dokonano wpisania do Księgi Zasłużonych Powiatu Sępoleńskiego  śp. ks. Kanonika  Franciszka Rydzewskiego oraz śp. Ks. Kanonika Romana Buzały.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Już jutro (03.07. 2018 r.) w godz. od 09:00 do 12:00 i od 13:00 do 15:00 na antenie Radia PiK nadawana będzie audycja z ciekawych miejsc w gminie Kamień Krajeński. Na trasie wozu satelitarnego znajdą się m.in. rynek miejski, regionalna izba historyczna, plaża nad jeziorem Mochel, Zamarte. Radiowa ekipa i słuchacze dowiedzą jakie sukcesy osiągają nasze teatry, dlaczego Kamień słynie z siatkówki plażowej, kto wystąpi na scenie kamieńskiego amfiteatru, gdzie znajdują się cenne zabytki oraz jak spędzić czas wolny u podnóży najwyższego punktu województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy!

Czytaj więcej...


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony