Get Adobe Flash player

W sąsiedztwie boisk Orlik oraz placu zabaw przy ul. Sienkiewicza w Kamieniu Krajeńskim powstała tzw. Otwarta Strefa Aktywności. W lutym br. Gmina złożyła wniosek o dotację do Ministra Sportu i Turystyki, który ogłosił pierwszy nabór w ramach Programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym – Otwarte Strefy Aktywności (OSA) EDYCJA 2018.

Czytaj więcej...

Czytaj więcej...

Burmistrz Kamienia Krajeńskiego zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania na montaż instalacji fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz wymiany kotłów grzewczych na opalane biomasą (pellet) w budynkach mieszkańców. Program finansowany jest ze środków Unii Europejskiej dystrybuowanych przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Czytaj więcej...


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony