Get Adobe Flash player

Dnia 1 października 2018 roku zmarł w wieku 78 lat i 55 roku kapłaństwa, śp. ks. kan. Edwin Sołtysiak, były proboszcz parafii pw. Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Kamieniu Krajeńskim.

Czytaj więcej...

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa przestrzega przed silnym wiatrem!

Na pomorzu wiać będzie najsilniej. Najniebezpieczniejsza pogoda ma panować w województwach. pomorskim i zachodniopomorskim. Silny wiatr ma utrzymywać się do 3 października włącznie. Wszyscy mieszkańcy w. wym. województw oraz mieszkańcy będący w zasięgu sieci GSM z tych terenów otrzymali pilotażowo ostrzeżenie rządowe o niebezpiecznych zjawiskach "ALERT RCB"

Uprzejmie informujemy że PSG sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy w Bydgoszczy przeprowadzi w dniach 23.10-25.10.2018 roku na terenie miasta i gminy Kamień Krajeński akcję przewonienia gazu ziemnego ,,JESIEŃ 2018",

Czytaj więcej...


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony