Get Adobe Flash player

Od 19 lutego 2018 roku Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim realizuje pierwszy etap projektu „Działajmy Lokalnie w gminie Kamień Krajeński”. Zadanie realizowane jest w ramach Programu  Domy Kultury + Inicjatywy lokalne , którego organizatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Zadanie służy podniesieniu jakości działalności Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim.

Czytaj więcej...

Dnia 1 marca br., Burmistrz Kamienia Krajeńskiego podpisał umowę o przyznaniu pomocy na realizację operacji pn. „Przebudowa placów zabaw w gminie Kamień Krajeński – w miejscowościach Mała Cerkwica, Orzełek, Radzim i Witkowo”. Zakres inwestycji obejmuje roboty ziemne, w tym wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku na całej powierzchni placów oraz dostawę i montaż trwałych i bezpiecznych urządzeń m.in. zestawów ze zjeżdżalnią, piaskownic, bujaków, huśtawek wagowych i wahadłowych. Istniejące urządzenia metalowe zostaną przeniesione w wyznaczone miejsca a drewniane zlikwidowane.

Czytaj więcej...

Dnia 12 lutego br., Burmistrz Kamienia Krajeńskiego podpisał umowę o przyznaniu pomocy na realizację zadania pn. „Przebudowa placów zabaw w gminie Kamień Krajeński – przebudowa placu zabaw przy ulicy Sienkiewicza  w Kamieniu Krajeńskim”. Zakres inwestycji obejmuje roboty ziemne, w tym wykonanie nawierzchni bezpiecznej z piasku na całej powierzchni placu oraz dostawę i montaż trwałych i bezpiecznych urządzeń m.in. zestawu ze zjeżdżalnią, zestawu linowego, piaskownicy, huśtawki z czterema siedziskami.

Czytaj więcej...


Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony