Get Adobe Flash player

Trwa termomodernizacja budynku Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim. Roboty realizuje Firma Projektowo-Wykonawcza "OBIEKT" inż. Gabriela Sala z Grudziądza. Wartość całkowita wynosi 398 613,70zł. Dofinansowanie stanowi 85% kosztów kwalifikowalnych, co w przypadku robót wynosi ponad 255 tys. zł. Planowany termin zakończenia robót przypada na 2 sierpnia br.

Czytaj więcej...

Dnia 06 lipca 2013 r. Kamieńskie Towarzystwo Kulturalne ruszyło śladami Leona Wyczółkowskiego.

Czytaj więcej...

Gminne Zrzeszenie LZS oraz Urząd Miejski w Kamieniu Krajeńskim zapraszają na otwarty turniej plażowej piłki nożnej o Puchar Burmistrza Kamienia Krajeńskiego. Turniej odbędzie się w niedzielę 14 lipca 2013 roku na plaży w Kamieniu Krajeńskim od godziny 10:00. System rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych zespołów. Dodatkowe informacje i zgłoszenia na nr. tel.: 501-46-44-09. Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenia do czwartku 11 lipca.

Czytaj więcej...


 

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Wybierz kontrast strony