Witamy na portalu informacyjnym miasta i gminy Kamień Krajeński   Click to listen highlighted text! Witamy na portalu informacyjnym miasta i gminy Kamień Krajeński Powered By GSpeech

futsal

Rozgrywki rozpoczęły się od starcia LZS Płocicz  kontra Odrodzeni Cerkwica. Zdecydowanymi faworytami w tym spotkaniu była ekipa Józka, lecz nie była to dla nich łatwa przeprawa.  Szala zwycięstwa na korzyść Płocicza przechyliła się w ostatnich minutach meczu po strzale M. Haliniaka. Cerkwica mocno postawiła się rywalowi, a poziom gry był wyrównany.

W drugim spotkaniu zmierzyły się drużyny CENTRUM Obkas przeciwko LZS Victoria Orzełek. Obkas pomimo przystąpieniu do meczu tylko z  jednym zawodnikiem na ławce rezerwowej zdołał pokonać liczną drużynę z Orzełka 4:3.  Trzeci mecz odbył się pomiędzy liderem ligi powiatowej – Dąbrówką, a Oldbojami. Na początku spotkania zapowiadało się, że będzie to jednostronne widowisko, a młodzi snajperzy z Dąbrówki rozgromią starszych kolegów Oldboji. Mecz jednak był niezwykle zacięty, a w drugiej połowie drużyna Oldboji, wysunęła się nawet na chwilowe prowadzenie.Czwarte spotkanie nie odbyło się z powodu braków kadrowych  w drużynie HZ Zamarte.