Wiemy, że duża część z Was chciałaby pomóc naszym sąsiadom z Ukrainy.

Na profilach facebook-owych organizacji społecznych, firm prywatnych z terenu naszego powiatu, sołectw z terenów naszych gmin już organizowane są zbiórki pomocy dla uchodźców z ogarniętej wojną Ukrainy.

Prosimy wszystkich organizatorów społecznych (stowarzyszenia, fundacje), prywatnych (firmy) oraz sołectwa  o przekazywanie informacji nt. organizowanej zbiórki także do samorządu gminnego i powiatowego.

Wzajemne informowanie się o planowanych działaniach a także promocja zbiórek na stronach i profilach urzędów, przyczyni się do szerszego ich rozpropagowania wśród mieszkańców.

Wystarczy wysłać maila z informacją o zbiórce/planowanej pomocy na adres:

Powiat Sępoleński                         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Gmina Kamień Krajeński              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce zbiórki i pomoc organizowane na terenie Gminy Kamień Krajeński:

Gmina Kamień Krajeński

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kamieniu Krajeńskim

ul. Sępoleńska 4

89-430 Kamień Krajeński

Zbiórka od wtorku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00 zbiórka potrwa do 7 marca 2022

Natalia Marciniak, Zarząd Samorządu Mieszkańców Miasta Kamień Krajeński  tel. 691 668 044

Tylko osobiście