Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym Biegu Ulicznym im. K. Bągorskiego na dystansie 10 kilometrów. Impreza odbędzie się 6 października 2024r. Organizatorami zmagań są: Gmina Sępólno Krajeńskie, Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sępólnie Krajeńskim oraz The North Event. Jak co roku bieg prowadzony będzie malowniczą trasą przy Jeziorze Sępoleńskim.

Limit zawodników biorących udział w zawodach wynosi 175 osób. Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, oraz ciepły posiłek na mecie. Na mecie, wszyscy którzy ukończą zmagania otrzymają niepowtarzalny medal. Oprócz klasyfikacji generalnej, prowadzone będą również klasyfikacje w kategoriach wiekowych. Wyróżnieni zostaną także: najstarszy i najmłodszy uczestnik, najlepsza zawodniczka i zawodnik Gminy Sępólno Krajeńskie oraz najlepszy zawodnik i zawodniczka Powiatu Sępoleńskiego. Wszyscy zawodnicy znajdujący się na podium w kategoriach wiekowych otrzymają pamiątkowe upominki. Wpisowe uzależnione jest od terminu zgłoszenia:

• do 31 sierpnia 2024r. do godziny 20.00 w wysokości 40 zł przelewem za pośrednictwem DotPay – opłaty należy dokonać w ciągu 7 dni od momentu zapisu.
  • do 3 października 2024r. do godziny 20.00 w wysokości 50 zł przelewem za pośrednictwem DotPay – opłaty należy dokonać w ciągu 7 dni od momentu zapisu.
  • lub w dniu zawodów na miejscu w wysokości 60 zł.

Więcej informacji dostępnych jest w regulaminie do pobrania poniżej. Zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie za pośrednictwem portalu www.elektronicznezapisy.pl pod adresem: https://elektronicznezapisy.pl/event/11265.html

Szanowni Państwo! Informujemy, że decyzją Burmistrza Sępoleńskiego Waldemara Stupałkowskiego, wpłaty startowe w całości zostaną przekazane na szczytny cel tj. na pomoc dla POWODZIAN!

Do pobrania:

logo bieg uliczny