W związku z zakończeniem pracy zawodowej na stanowisku Dyrektora Miejsko–Gminnego Ośrodka Kultury w Kamieniu Krajeńskim, Wojciech Głomski złożył wyrazy uznania i podziękowania za lata sumiennej i zaangażowanej pracy.
„Wyrażamy wdzięczność za podejmowane inicjatywy, zorganizowane wydarzenia i spotkania oraz za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju kultury w Gminie Kamień Krajeński. Życzymy zdrowia, pomyślności oraz spełnienia wszystkich planów oraz zamierzeń. Niech pogoda ducha i pasja towarzyszą Panu nieustannie w nowym okresie życia” - brzmią życzenia złożone przez Burmistrza Kamienia Krajeńskiego oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Kamieniu Krajeńskim.

Ireneusz Bona został powołany na stanowisko Dyrektora MGOK w sierpniu 2000 r. Na szczęście emerytura nie oznacza końca działalności artystycznej. Do zobaczenia na scenie!

Wojciech Głomski, Ireneusz Bona i Kazimierz Warylak